یا علی قرآن به ولایت تو گویاست

اشهد انک أمیرالمؤمنین الحق الذى نطق بولایتک التنزیل و اخذ لک العهد على الامه بذلک الرسول . اشهد یا أمیر المؤمنین ان الشاک فیک ما امن بالرسول الأمین و ان العادل بک غیرک عاند عن الدین القویم الذى ارتضاه لنا رب العالمین و اکمله بولایتک یوم الغدیر. ضل و الله و اضل من اتبع سواک و عند عن الحق من عاداک .

شهادت میدهم تو امیر المؤمنین بر حقى هستى که قرآن به ولایت تو گویاست و پیامبر صلى الله علیه و آله بر سر آن از امت عهد و پیمان گرفته است .

یا امیر المؤمنین ،شهادت میدهم که شک کننده درباره تو به پیامبر امین صلى الله علیه و اله ایمان نیاورده است ،و کسى که تو را با غیر تو مساوى قرار دهد از دین محکمى که رب العالمین براى ما پسندیده و با ولایت تو در روز غدیر آن را کامل کرده ،ضدیت و دشمنى کرده است . بخدا قسم کسى که تابع غیر تو شد گمراه شده و هر کس با تو دشمنى کند با حق عناد ورزیده است .

قسمتی از زیارت غدیر

 

/ 1 نظر / 12 بازدید
سجاد

سلام وبلاگ خیلی خوبی دارید برای من باعث افتخاره اگر شما هم مایل به تبادل لینک با سایت من باشید. اگر مایل بودید سایت من را با عنوان " تالار گفتمان رهپویان ایران " به آدرس www.rahpuyan.ir/index.php و یا " تبادل لینک با رهپویان " به آدرس www.links.rahpuyan.ir لینک کنید و بعد با مراجعه به www.links.rahpuyan.ir از طریق ارسال لینک وبلاگ خود را با هر عنوان و توضیحی به ثبت برسانید. لینک شما حداکثر ظرف 24 ساعت تایید خواهد شد در صورتی که هر دو لینک بالا را در وبلاگ خود قرار دادید آدرس وبلاگ خود را یک بار در لینک های روزانه و یک بار در لینک های ثابت سایت www.links.rahpuyan.ir به ثبت برسانید متشکرم